Podpořte sýrárnu

Podpořte sýrárnu

Podpořte nás online

Pouhým kliknutím vyberte částku, nebo dopište libovolnou výši daru. Vyplňte své údaje a nezapomeňte na adresu, abychom Vám mohli v lednu následujícího roku zaslat potvrzení o daru pro potřeby daňového přiznání. Nezapomeňte prosím při zvolení platby převodem uskutečnit převod dle pokynů v emailu. Výhodou serveru darujme.cz je, že si zde jednoduše můžete nastavit měsíční nebo roční pravidelný příkaz.

Darovat

 

Nebo podpořte našeho dobroběžce, který se svým během rozhodl podpořit naší farmu

Jano se rozhodl podpořit svým během na Sportisimo ½ Maratonu Praha projekt Armády spásy – Farmu Strahovice, kde poskytují práci a smysluplné naplnění života několika desítkám lidí, kterým se tak otevře možnost znovu začít. Na farmě se momentálně starají o 40 koz, 50 oveček, prasátka, drůbež a kravičky. Váš příspěvek pomůže k nakoupení materiálu pro obnovu zázemí pro hospodářská zvířata, které svépomocí postaví sami „farmáři“ ze Strahovic.

Podpořit Jána

 

Tereza 7.dubna 2018 v den svých narozenin poběží Sportisimo 1/2Maratonu Praha. Oslavujte, bojujte a podporujte spolu s ní!
Prostřednictvím letošní účasti na pražském půlmaratonu chci opět podpořit farmu Strahovice, která se velmi úspěšně rozvíjí, otevřela Sýrárnu, ale nadále potřebuje finanční podporu pro další rozvoj. V roce 2016 jsem jako dobroběžkyně farmu Strahovice již jednou podpořila. Jsem moc ráda, že mám v letošním roce opět možnost pomoci právě tomuto projektu. Armáda spásy provozuje farmu ve Strahovicích u Opavy. Hlavním přínosem farmy je zaměstnávání lidí na okraji společnosti a jejich navrácení zpět do běžného života. Farma otevřela v únoru tohoto roku dokonce vlastní Sýrárnu. Dne 7.dubna 2018 v den mých narozenin budu bojovat za Strahovice a pokusím se překonat osobní rekord na půlmaratonské trati v rámci účasti na Sportisimo 1/2Maratonu Praha, budu se snažit přiblížit se k času 1:40:00. Prosím oslavujte, bojujte a podpořte tento prospěšný projekt a moji účast na pražském půlmaratonu. Předem děkuji za každou Vaši podporu a věřte, že budu opět makat a bojovat ze všech sil. Na každého kdo projekt podpoří čeká krásný dárek. Ten kdo se zapojí a nejpřesněji odhadne můj cílový čas získá dokonce speciální dárek.

Podpořit Terezu

 

Zpět na hlavní stránku Sýrárny

 


 

 loga2