Dárky, které pomáhají.

Vážení přátelé,
blíží se nám první adventní neděle, a to znamená jediné – Vánoce jsou za rohem! Už přemýšlíte čím udělat vašim blízkým radost pod stromečkem? Podívejte se na tipy na nevšední dárky, které zároveň pomáhají druhým. Nákupem těchto dárků podpoříte projekty Armád spásy a zároveň české výrobce.


Nocleženka jako dárek

Nocleženka může být také skvělým nevšedním dárkem. Zakupte Nocleženku jako dárek a my Vám na oplátku pošleme originální dárkový certifikát, který můžete darovat někomu z Vašich blízkých. Uděláte tak radost hned dvakrát!


Koupit NOCLEŽENKU jako dárek


Bella mia

Jsme velmi hrdí na to, že zrovna domácí mýdlárna Bella Mia, která vyrábí ta nejvoňavější, nejkrásnější a čistě přírodní mýdla, je naším stálým vánočním partnerem. Letos pro Vás připravili krásné sady mýdel a ručně vylívaných betonových podtácků, opět v limitované edici. Z každé prodané sady zařídíte 2 noci v teple pro člověka bez domova.
Náš osobní typ: U této sady si opravdu nejsme jistí, zda ji darovat nebo si ji nechat pro sebe, je totiž tak krásná a voňavá, že možná neodoláte a vezmete raději rovnou 2 sady.


Koupit mýdla


Měkoučké čepice

Pokud jste milovníci jednoduché, ale přitom originální módy, pak máme něco pro Vás. Náš již dlouhodobý partner Vermerch opět vytvořil kolekci na pomoc Armádě spásy. Z každé měkoučké čepice, díky které budete jako v bavlnce, věnuje Vermerch 150 korun na projekt Nocleženka.
Náš osobní typ: Nasaďte kulíška, vyrazte na krásnou procházku vyzdobeným městem a dejte si něco dobrého. Nejenže Vám to bude velmi slušet, ale ještě Vás zahřeje dobrý pocit pomoci lidem bez domova.


Koupit čepici


Náušnice Donwood

Dalším dlouholetým partnerem, který nás podporuje je Donwood, který si letos připravil limitovanou sérii 30ks NEBESKÝCH stříbrných náušnic z karelské břízy. Z každého prodaného páru náušnic daruje Donwood 2 noci v teple lidem bez domova.
Náš osobní tip: Nebeské náušnice se budou perfektně hodit například na silvestrovský večírek, rodinné setkání u dobrého jídla, ale i na běžné nošení… Tyto náušnice budou jednoduše skvělým doplňkem pro každou ženu.


Koupit náušnice


Vo.bal

Vo.bal je malá firma, kde udržitelnost hraje hlavní roli a to jak ekologicky, tak sociálně. Zaměstnanci vo.balu jsou lidé, kteří se ocitli v těžkých životních situacích, a díky vo.balu mají možnost postavit se zpět na vlastní nohy. Co vlastně vo.bal vyrábí? Voskované ubrousky na svačinu a další udržitelné doplňky k uchovávání potravin.
Aby toho nebylo málo, spojili jsme své síly a z každého prodaného balíčku „vo.bal Nocleženka“ získáme jednu nocleženku pro člověka bez domova.
Osobní tip: Voskované ubrousky jsou skvělou udržitelnou náhradou za plastové krabičky, krásně vypadají a zároveň úžasně voní. Pokud i vás někdy napadne, že byste se rádi vydali udržitelnější cestou nebo k ní popostrčili někoho z vašich blízkých, právě toto může být první krok.


Koupit Vo.bal


Ponožky bez domova pletené babičkami z Elpidy

Ani letos nechybí spolupráce s Elpidou a pokračujeme ve vánočním projektu Ponožky bez domova. Kupte Ponožky od babičky a věnujte je člověku v nouzi. Nemusíte se o nic starat, vše je plně v naší režii. Ponožky, které zakoupíte, ukládá Elpida do speciálního boxu a postupně je společně budeme předávat potřebným.
Projekt Elpidy – Ponožky od babičky dává práci a radost z pocitu užitečnosti více než 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního centra pro aktivní seniory.


Koupit ponožky bez domova


Snad jste načerpali alespoň trochu inspirace na vánoční dárky, které udělají radost nejen vašim blízkým. Přejeme Vám krásný a klidný adventní čas.