Letní tábor Armády spásy – Na vrchol

Církev Armády spásy pořádá pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí ve věku od 7 do 15 let letní tábor, který proběhne od 3. do 10. července 2021 v Klokočově, ve vesničce u města Vítkov. Tématem táboru je „Na vrchol“. Děti budou během jednotlivých dnů procházet významná místa a vrcholy, které jsou uvedené v Bibli. Tým 5 instruktorů a 4 vedoucích má pro děti připraven atraktivní program plný her a zábavy, ale také duchovního zamyšlení. Děti čekají výlety a zúčastní se dětského dne v Čermné ve Slezsku.

„Čekají nás dobrodružné cesty po Biblických vrcholcích, kde různí lidé v různých dobách zažili život proměňující setkání s Bohem. Děti čeká spousta her, scének, písní, výletů, soutěží, workshopů, celotáborová hra, noví kamarádi a samozřejmě skvělý tým vedoucích,“ říká kapitán Petr Kováčik, důstojník Armády Spásy.

„Kvůli pandemii covid-19 nemohl v loňském roce tábor proběhnout, o to větší mají naše děti chuť se znovu setkat, hrát si, zpívat a dělat blbosti,“ doplňuje major Henk van Hattem, ředitel pro sbory církve Armády spásy.

Předpokládaný počet je 30 dětí a cena za jedno dítě je 1.900,- Kč. Přihlášky zasílejte na petr.kovacik@armadaspasy.cz

Více o táboře se dozvíte ZDE.