Motivujte osoby bez domova speciálním zdravotním balíčkem.

   úvod stránky3

Motivovat a chránit aneb namíchej koktejl zdraví lidem bez domova.

Koupí motivačního balíčku povzbudíte konkrétního člověka bez domova k účasti na preventivní lékařské prohlídce.

Jak to bude fungovat?
Lidé bez domova se dozví od terénních pracovníků, že návštěvou praktického lékaře dostanou po preventivní prohlídce přímo v ordinaci „motivační balíček“, ve kterém bude stravenka na nákup potravin, vitamíny. Budou se moci zaregistrovat v ordinaci praktického lékaře, využít hygienického zařízení (sprchy, čistého oblečení) a svoji životní situaci konzultovat se sociálním pracovníkem. Účast na preventivní lékařské prohlídce tak přispěje ke zlepšení zdravotního stavu člověka bez domova a zároveň pomůže i k prevenci šíření infekčních chorob mezi další lidi.

 

Klikněte a darujte některý z našich balíčků:

 

léky

 

Vitamíny a volně dostupné léky (90 Kč). Váš dar pomůže 1 člověku v nouzi, který získá balíček vitamínů a léků (paralen, kapky na kašel apod.) na 1 měsíc.

 

 

 

jídlo

 

Stravenka na nákup jídla (100 Kč). Váš dar pomůže 1 člověku v nouzi, který dostane stravenku v hodnotě 100 Kč na nákup jídla.

 

 

 

očkování

 

Očkování proti chřipce (150 Kč). Váš dar pomůže naočkovat 1 člověka v nouzi proti chřipce. Toto očkování není hrazeno z pojištění. Lidé bez domova mají zvýšené riziko chřipky – zejména ti, co využívají denní centrum a noclehárnu, jsou tam těsné kontakty většího množství lidí. Chceme tímto zabránit šíření chřipky jak mezi lidmi v našich centrech, tak i mezi běžnou populaci.

 

vše

 

Extra koktejl zdraví – vše a ještě něco navíc (400 Kč). Zahrnuje balíček vitamínů a léků, stravenky a očkování pro 1 člověka v nouzi plus navíc zdravotnický materiál (obvaz, náplast, desinfekce) pro ošetření drobných ran.