Fotbalový turnaj malé kopané Homeless World Cup Morava

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na 2. ročník úspěšného fotbalového turnaje malé kopané Homeless World Cup Morava, který se uskuteční 26. 4. 2017 od 8:30 do 15:00hodin v Trojhalí Karolina Ostrava.

Bezdomovectví lidi izoluje od ostatních, což ovlivňuje jejich schopnost sdílet své myšlenky a spolupracovat s ostatními. Když se zapojí bezdomovec do fotbalu, začne budovat vztahy se svými spoluhráči, čímž se učí vzájemné důvěře a sdílení. Díky fotbalu má pocit, že je součástí něčeho většího, než je on sám.

Homeless World Cup již, od svého vzniku před 15 lety, ovlivnil životy milionu bezdomovců, po celém světě. Nyní je může ovlivnit i v České republice. Nejlepší bezdomovci z ČR mohou být vybráni, aby reprezentovali ČR na na 15. ročníku světového turnaje Homeless World Cup v Oslo od 29. srpna do 5 září 2017.

SLOŽENÍ TÝMU:

  • Max. 12 týmů složených z pracovníků a uživatelů
  • Každý tým může mít až 9 hráčů, kteří se mohou zapojit do hry
  • Ve hře je vždy 1 brankář + 4 hráči v poli, a dále max. 4 hráči na střídání
  • Složení týmu je podmíněno větší polovinou týmu, z řad osob bez domova, příklad: 4 zaměstnanci + 5 uživatelů

PRAVIDLA:

  • Hraje se dle pravidel malé kopané
  • Hrací doba je 2×10 minut

HRACÍ SYSTÉM:

  • Hrají dvě skupiny po 6 týmech (každý tým bude mít 5 zápasů)
  • Po odehrání základních skupin, hraje první z každé skupiny s druhým z opačné skupiny v semifinále
  • Vítězové semifinále hrají finále, poražení hrají o 3. místo

Dopravu si každý účastník zajišťuje samostatně (nejbližší vlakové nádraží je Ostrava Střed, nebo Ostrava Stodolní a pak kousek pěšky). Startovné se neúčtuje.

Přihlášky zasílejte do 10. 4. 2017 na e-mailovou adresu: miroslav_kubina@armadaspasy.cz     henk_vanhattem@czh.salvationarmy.org     

Podrobnější informace, organizační řád a hrací propozice Vám zašleme e-mailem.

V případě dotazů volejte           tel.: 737 215 415 (Henk van Hattem)                                                                                 tel.:773 770 105(Miroslav Kubina).

 

Pomáháme lidem bez domova vidět, že mohou změnit svůj život.  Armáda spásy a naše partnerské organizace, mají možnost dát lidem bez domova nástroje, které potřebují k této změně.