Naši dobroběžci

Naši dobroběžci

Dobroběžci jsou naši ambasadoři, kteří se rozhodli spojit svůj velký závod s dobrou věcí. Do cíle je tak žene pocit, že neběží jen pro sebe, ale i pro druhé. Představujeme vám naše odvážné dobroběžce, kteří se rozhodli svým během získat finanční prostředky pro projekty Armády spásy. Podpoříte je v jejich výzvě?

Proběhlé výzvy

Pavel – Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2018 – Pavel jako malý jezdil na tábory, kde byla vždy skvělá parta a chce aby na letní tábor mohlo jet co nejvíce dětí. Letos svým během na Sportisimo 1/2 Maratonu Praha podpoří děti, které chtějí jet na tábor Armády spásy.

IMG_3777

Tereza – Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2018 –  Tereza se rozhodla 7.dubna 2018 v den svých narozenin podpořit na Sportisimo 1/2Maratonu Praha farmu Strahovice, která se velmi úspěšně rozvíjí, otevřela Sýrárnu, ale nadále potřebuje finanční podporu pro další rozvoj.

Tereza-Tumova-bezecka-foto.JPG-LfWfpcZDjzNUK5G58y68QEaW

Ján – Sportisimo 1/2Maratonu Praha 2018 – Jano se rozhodl podpořit svým během na Sportisimo ½ Maratonu Praha projekt Armády spásy – Farmu Strahovice, kde poskytují práci a smysluplné naplnění života několika desítkám lidí, kterým se tak otevře možnost znovu začít. Na farmě se momentálně starají o 40 koz, 50 oveček, prasátka, drůbež a kravičky. Váš příspěvek pomůže k nakoupení materiálu pro obnovu zázemí pro hospodářská zvířata, které svépomocí postaví sami „farmáři“ ze Strahovic.

Skype_Picture

Miloš – Mattoni 1/2 Maraton Karlovy Vary 2017 – Miloš Škorpil běžel pro úsměv dětí, protože v něm spočívá jejich šťastnější budoucnost.

Škorpil_dobroběžec

Julia a Sebastian – Volkswagen Maraton Praha 2017 – Help Us Help You Help Them – Julia a Sebastian se rozhodli podpořit letní dětský tábor Armády spásy.

detail

Dana – Volkswagen Maraton Praha 2017 – Kolo pro Dům pod svahem – Paní Dana Müller se rozhodla podpořit svým během na Volkswagen Maratonu Praha 2017 Dům pod svahem Armády spásy.

dobroběžec dana muller

Dominika – Spotisimo 1/2 Maraton Praha 2017 – Běžím pro úsměv opuštěných seniorů – Moji prarodiče jsou obklopeni milující rodinou, ale neměli bychom přehlížet Ty, kteří jsou opuštěni, jen proto, že nejsou vidět a slyšet.

Dominika_dobroběžec_aktialita

Michal – Mattoni 1/2 Maraton Olomouc 2016 – Stát na vlastních nohách – V Domě pod svahem jsem začal znovu cítit, že mám svou cenu. Přeji si, aby půlmaraton v Olomouci, mohl pomoci dalším mužům z „Domečku“ ke zlepšení terapeutické činnosti.

Tomáš – Mattoni 1/2 Maraton Olomouc 2016 – Tomášův běh pro farmu – Farma Domu pod svahem je důležitou součástí pracovní terapie pro lidi závislé na alkoholu. Kdo přispěje na farmu, pomáhá tím i obyčejným lidem, kteří se chtějí změnit a začít znovu.

David – Volkswagen Maraton Praha 2016 – Chci závodit o víc než jen o pocit z dobrého času-o možnost podpořit jiné.

David2 - maraton

Tereza – Volkswagen Maraton Praha 2016 – Ještě lepší než jen tak běhat je běhat pro druhé!- Prostřednictvím letošní účasti na pražském maratonu chci pomoci lidem z farmy Strahovice se startem do jejich nové fáze životního maratonu.

Tereza3

Jana – Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016 – Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe!

dobroběžec-Jana

Magda – Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016 – Půlmaraton pro dětské úsměvy!

dobroběžec-Magda

Jakub – Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016 – Jakub běží pro kozí sýr!

Jakub Vopelák z vedení Armády spásy.

Dana – Sportisimo 1/2 Maraton Praha 2016 – Tentokrát běžím pro pomoc!

dobroběžec-Dana