Církev Armáda spásy

Církev Armáda spásy

Církev Armáda spásy je společenství křesťanů protestantského směru, který vyšel z metodismu a klade důraz na osobní zkušenost víry, která se projevuje křesťanským způsobem života a pomocí druhým lidem.

Každý je vítán

Každý je vítán a každý se na nás může spolehnout. Věříme, že každý má šanci, protože každý je důležitý a každý je cenný. Jsme mezinárodní hnutí, které nyní působí ve 127 zemích světa. Věříme, že Bůh miluje všechny lidi, a proto chceme ostatním pomáhat. Naší inspirací je Bible a naším příkladem je Ježíš Kristus.

Nedělní bohoslužby

Naše místní společenství se nazývají sbory. V České republice je najdete v devíti městech. Zde najdete seznam sborů. V každém sboru se každou neděli koná shromáždění, při kterém zní hodně písní, ale i modlitby a svědectví lidí o jejich osobních zkušenostech s Ježíšem. Mluvíme tam o Boží lásce a o tom, jak může změnit život člověka k dobrému. Chcete vědět víc? Srdečně vás zveme k návštěvě některého našeho shromáždění.

Kurzy Alfa

Čemu křesťané věří? Tato otázka je ve středu kurzů Alfa. Některé naše sbory pořádají tyto kurzy pravidelně. K tomu, abyste se jich mohli zúčastnit, nemusíte být věřící. Vítáni jsou věřící i nevěřící. Setkáte se tam s dalšími lidmi a tím, že budete naslouchat, mluvit i diskutovat, se o křesťanství dozvíte víc.

Studium Bible

Věříme, že Bible je Boží slovo, nekonečný zdroj moudrosti, kde je napsáno to Boží pro lidský život. Je to kniha, podle které žijeme a pracujeme, podle které se rozhodujeme a jednáme s druhými lidmi. Je to kniha, která si zasluhuje, abychom ji náležitě studovali. Je dobré studovat ji spolu s dalšími lidmi, a k tomu slouží biblické hodiny. Snažíme se tam společně najít, co nám biblické příběhy chtějí říct. Nejsou to jen dávné příběhy o Bohu a lidech, mají význam i dnes pro náš každodenní život. Bible je kniha, která překvapí, je aktuální a cenná. Pokud vyhledáte nejbližší sbor, určitě zjistíte, že tam mají jednu nebo více biblických hodin.