Staň se dobroběžcem

Staň se dobroběžcem

Hledáme statečné běžce – hledáme Tebe! Nakopni sebe a okolí a začni nový rok něčím velkolepým!

Nechybí ti odvaha a zájem zkoušet nové věci? Jsi vášnivý běžec, který se chystá registrovat na závody RunCzech? Chceš svému závodu dodat hlubší rozměr a udělat něco nejen pro sebe, ale i pro druhé – pro lidi v nouzi? Pokud souhlasně přikyvuješ, čti pozorně dále.

Na největší fundraisingové akci na světě – Virgin London Marathonu – je to zcela běžné. Každý běžec se snaží vyběhat ještě něco navíc a podpořit svoji vybranou organizaci. Jdeme do toho i v Armádě spásy a naši běžeckou komunitu rozšiřujeme o nadšené dobroběžce – fundraisery, kteří by díky své běžecké výzvě vybírali finanční příspěvky od svého okolí na podporu projektu Armády spásy. Nezáleží, zda jsi běžecký amatér nebo profík, důležité je mít správné nadšení a energii a umět to přenést i na ostatní.

Pravidla

Abychom věděli, že to myslíš opravdu vážně, při registraci do tohoto programu zaplatíš 500 Kč.

Tvá výzva poběží 1 měsíc a za tuto dobu musíš vyfundraisovat minimální hodnotu startovního čísla. Pokud se ti to povede, získáváš kód pro registraci na závod a pokračuješ ve sbírání příspěvků dále do konce měsíce. Pokud nikoliv – bude na tobě doplatit běžnou prodejní cenu čísla.

Pozor! Již máš startovní číslo na některý ze závodů a přesto se chceš zapojit do fundraisování? Není problém – ozvi se na – katerina.ramaislova@armadaspasy.cz

Jak na to

Vytvoříme ti profil s fotografií, tvojí výzvou a platebním portálem na speciálních webových stránkách. Pomůžeme ti s propagací tvého záměru prostřednictvím našeho webu, sociálních sítí či newsletterů.

Na tobě už je jen svoji výzvu šířit mezi své kamarády, rodinu, kolegy v práci… Sdílet svůj profil na sociálních sítí, vymyslet si nějakou akci (pečení koláčků, společný trénink atd.) na získání finančních prostředků. Kreativitě se meze nekladou!

Na co nám přispějete

Vybrané peníze od dárců půjdou na konkrétní projekt Armády spásy, který společně vybereme.

Závěrem

Tak co? Jdeš do toho s námi? Rozhodně nebudeš litovat.

Napiš pár slov o sobě a tvé motivaci na katerina.ramaislova@armadaspasy.cz

Těšíme se na všechny statečné běžce!

Kontakt

Kateřina Ramaislová
Tel.: +420 251 106 420
Mobil: +420 773 798 906
E-mail: katerina.ramaislova@armadaspasy.cz