Doučovací klub v projektu „Společný rozvoj inkluze v Krnově“

Doučovací klub v projektu "Společný rozvoj inkluze v Krnově"

Doučování je určeno pro žáky krnovských základních škol. Probíhá od pondělí do pátku, a to individuálně nebo v malých skupinkách (jedná-li se o doučování stejného předmětu). Klademe důraz na individuální přístup, který vnímáme jako velmi důležitý u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Doučujeme všechny předměty, ať už se jedná o český jazyk, matematiku, anglický jazyk či o fyziku a chemii. V období prázdnin také připravujeme žáky na složení reparátu.

Naše další aktivity:

Vzdělávací aktivity – vzdělávací aktivity pořádáme především v letních měsících. Může se jednat o celodenní výlet nebo vycházku do okolí. V minulosti jsme uspořádali vzdělávací akce do ZOO Ostrava, Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Domu umění Opava, Malého světa techniky U6 Ostrava – Vítkovice a další.

Platformy – s naší partnerskou školou ZŠ Dvořákův okruh pořádáme pro rodiče pravidelné platformy, kde diskutujeme o hodnocení výuky, spolupráci se školou nebo třeba o výběru takové střední školy, která zajistí dobré pracovní uplatnění našich žáků.

Workshopy – pořádáme jako otevřené diskuze nad aktuálními tématy školství a v rámci této aktivity nabízíme také možnost společného tvoření např. vánočních a velikonočních dekorací, dárkových výrobků…

Telefon: 773 770 213

E-mail: darina.vranova@armadaspasy.cz

Adresa poskytování: Opavská 26, 794 01 Krnov

OD 8. 11. 2021 JE Z DŮVODU REKONSTRUKCE BUDOVY NA OPAVSKÉ 26

DOUČOVACÍ KLUB PŘEMÍSTĚN DO

BUDOVY STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÉ ŠKOLY NA OPAVSKÉ 34 !!

         

Ke stažení:

Zpět na pobočku Krnov