Dárky, které pomáhají.

Milí přátelé,
za nedlouho slavíme Vánoce, a my bychom Vám rádi představili nevšední vánoční dárky, které zároveň pomáhají druhým. Nákupem těchto dárků podpoříte projekty Armády spásy a zároveň šikovné české ručičky.


Nocleženka jako dárek

Nocleženka může být také skvělým nevšedním dárkem. Zakupte Nocleženku jako dárek a my Vám na oplátku pošleme dárkový certifikát, který můžete darovat někomu z Vašich blízkých. Uděláte tak radost hned dvakrát!


Koupit NOCLEŽENKU jako dárek


Bella Mia – domácí mýdlárna

I tuto zimu si pro vás Bella Mia připravila limitovanou zimní edici sady dvou přírodních mýdel s unikátním ražením vánočních a zimních motivů. Oříškové mýdlo se skořicí a čokoládové mýdlo s vanilkou tentokrát doplňují dvě přírodní sójové svíčky ve skořicové a vanilkové variantě. Každou zakoupenou sadou zajistíte 2 noci v teple lidem bez domova.


Koupit mýdla


Nejen náušnice pomáhají

Letos přichází změna v projektu Náušnice, které pomáhají. Obchod Mahagony.cz se rozhodl představit vám nový produkt a to limitovanou edici náhrdelníků (100 ks), který je na motivy loňských náušnic a bude se Vám hodit do kompletu. Zároveň bude probíhat doprodej náušnic z minulého ročníku projektu (30 ks).
Poslední tři ročníky projektu pomohli Centru sociálních služeb Karla Larssona vytvořit sociální fond, který pomáhal osobám bez domova překonat jejich nelehkou životní situaci. Díky Vám se vybralo 55.000 Kč a pomohli jste 151 klientům terénního programu. Tyto finance pomohli klientům s doplatky na léky, se zaplacením cesty zpět do vlasti, s úhradou prvního nájmu apod.
Tímto krásným náhrdelníkem se nejen zkrášlíte, ale hlavně pomůžete lidem bez domova či klientům v sociálních bytech. Z každého prodaného páru získá Centrum sociálních služeb Karla Larssona 200 Kč.


Koupit náhrdelník


Ponožky patří pod stromeček!

Pokaždé, když si natáhnete tyto ponožky, budete mít nejen nohy v teple, ale zároveň vás bude hřát dobrý pocit, že jste pomohli!
V době od 24. 11. do 20. 12. věnuje vermerch.cz 50 Kč z každého prodaného páru ponožek Armádě spásy na pomoc lidem bez domova.


Koupit ponožky


Mysleli jsme také na milovníky poznámkových sešitů!

vermerch.cz jsme dali dohromady ještě jeden dárek, konkrétně EKO sešit s mottem Václava Havla. Jedná se o unikátní sešit a limitovanou kolekci, která bude k dispozici pouze do vyprodání zásob. Z každého zakoupeného kusu získáme opět 50 Kč na pomoc lidem bez domova. 


Koupit sešit


Náušnice Donwood

Několik let nás podporuje také Donwood, který si letos připravil limitovanou sérii 50ks stříbrných náušnic s květinovou mandalou. Donwood věnuje z každého prodaného páru náušnic 200 Kč na projekt Nocleženka.


Koupit náušnice


Ponožky bez domova pletené babičkami z Elpidy

Letos jsme se opět spojili s Elpidou a pokračujeme ve vánočním projektu Ponožky bez domova. Kupte Ponožky od babičky a věnujte je člověku v nouzi. Nemusíte se o nic starat, vše je plně v naší režii. Ponožky, které zakoupíte, ukládá Elpida do speciálního boxu a postupně je společně budeme předávat potřebným. Projekt Elpidy – Ponožky od babičky, dává práci a radost z pocitu užitečnosti více než 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního centra pro aktivní seniory. 


Koupit ponožky bez domova


Děkujeme vám za podporu a přejeme vám klidný a pohodový adventní čas!