Dárky, které pomáhají

Vánoce pomalu klepou na dveře a letos je důležitější, než kdy dříve, pořídit dárky, které podpoří drobnější českou tvorbu, které mají duši a přitom pomáhají druhým. Když dáme tohle všechno dohromady, vzniká nám kombinace na ten nejúžasnější vánoční dárek. Představujeme Vám dárky, jejichž nákupem podpoříte projekty Armády spásy a my zároveň budeme rádi, když podpoříte šikovné české ručičky. Děkujeme.  


Hrnek, který pomůže druhým

Nyní se můžete při každém loku svého oblíbeného nápoje radovat, že jste pomohli lidem v nouzi. Díky spolupráci s vermerch.cz vznikla úžasná limitovaná kolekce hrnečků na pořádně velký nápoj 330 ml. Pospěšte si, jsme si jistí, že se dlouho neohřejí, Vás však bude dobrý pocit hřát ještě dlouho poté.
Z každého hrnečku putuje 150 korun na podporu lidí v nouzi.
Koupit hrnek můžete zde.


Náušnice Donwood.cz

Jsme rádi, že nás již několik let podporuje také společnost Donwood. Letos navrhli limitovanou sérii 50ti kusů stříbrných náušnic s tulipánem v kombinaci s olivovým dřevem. 200 Kč z každého páru náušnic věnuje Donwood na projekt Nocleženka.
Náušnice zakoupíte zde.


Portamento

Pokud si potrpíte na opravdu kvalitní ošacení na všední dny i do společnosti, neměla by Vám uniknout tvorba zakázkového česko-amerického krejčovství Portamento.cz. Z každé objednávky, kterou uskutečníte mezi 24. 11. -24. 12. 2020 věnuje společnost 10% lidem v nouzi. 


Náušnice, které pomáhají 

Letos Vám již po třetí přinášíme limitovanou edici Náušnic, které pomáhají (150 ks) od Mahagony.cz. Minulé dva ročníky pomohli Centru sociálních služeb Karla Larssona vytvořit sociální fond, který pomáhal osobám bez domova, kteří žijí na ulici či v sociálních bytech, překonat jejich nelehkou životní situaci. Díky němu bylo například možné zaplatit první nájem v novém bytě, opravit invalidní vozík, zajistit pracovní oděvy do nové práce, či zaplatit doplatky na léky. Těmito náušnicemi s unikátním designem nejen ozdobíte své uši, ale zároveň pomůžete lidem bez domova. Z každého prodaného páru získá Centrum sociálních služeb Karla Larssona 200 Kč.
Pořídit je můžete zde.


Boudy a teepee pro pejsky

Chcete obdarovat i svého psího kamaráda? Společnost doghood.cz nabízí krásné kvalitní dřevěné boudy na míru, či roztomilá psí teepee pro menší pejsky. Tato společnost se rozhodla podpořit náš projekt Člověk bez domova a jeho pes a věnovat 10% z každé objednávky uskutečněné mezi 24. 11 a 24. 12. 2020 právě na tento projekt.


Nocleženka jako dárek

Nocleženka může být také skvělým nevšedním dárkem. Zakupte Nocleženku jako dárek a my Vám na oplátku pošleme originální dárkový certifikát, který můžete darovat někomu z Vašich blízkých. Uděláte tak radost hned dvakrát!
Nocleženku jako dárek zakoupíte zde.


Ponožky bez domova pletené babičkami z Elpidy

Letos jsme se opět spojili s Elpidou a pokračujeme ve vánočním projektu Ponožky bez domova. Kupte Ponožky od babičky a věnujte je člověku v nouzi. Nemusíte se o nic starat, vše je plně v naší režii. Ponožky, které zakoupíte, ukládá Elpida do speciálního boxu a postupně je společně budeme předávat potřebným. Projekt Elpidy – Ponožky od babičky dává práci a radost z pocitu užitečnosti více než 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního centra pro aktivní seniory. Do tohoto projektu jsou zapojeny babičky z celého Česka a nyní pletou ponožky i pro ty, kteří se ocitli na ulici.
Koupit ponožky můžete zde.


Nakupujte přes GIVT

Pokud nakupujete vánoční dárky na internetu, můžete nám pomoci a nebude Vás to stát ani korunu na víc. Jak na to?
1. Před nákupem půjdete na givt.cz
2. Vyberete naši organizaci a e-shop na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí
To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.