Dobroběžkyně Tereza opět bojuje za Strahovice

7.dubna 2018 v den svých narozenin poběžím Sportisimo 1/2Maratonu Praha. Oslavujte, bojujte a podporujte se mnou!

Prostřednictvím letošní účasti na pražském půlmaratonu chci opět podpořit farmu Strahovice, která se velmi úspěšně rozvíjí, otevřela Sýrárnu, ale nadále potřebuje finanční podporu pro další rozvoj.

V roce 2016 jsem jako dobroběžkyně farmu Strahovice již jednou podpořila. Jsem moc ráda, že mám v letošním roce opět možnost pomoci právě tomuto projektu.

Armáda spásy provozuje farmu ve Strahovicích u Opavy. Hlavním přínosem farmy je zaměstnávání lidí na okraji společnosti a jejich navrácení zpět do běžného života. Farma otevřela v únoru tohoto roku dokonce vlastní Sýrárnu.

Dne 7.dubna 2018 v den mých narozenin budu bojovat za Strahovice a pokusím se překonat osobní rekord na půlmaratonské trati v rámci účasti na Sportisimo 1/2Maratonu Praha, budu se snažit přiblížit se k času 1:40:00.

Prosím oslavujte, bojujte a podpořte tento prospěšný projekt a moji účast na pražském půlmaratonu. Předem děkuji za každou Vaši podporu a věřte, že budu opět makat a bojovat ze všech sil. Na každého kdo projekt podpoří čeká krásný dárek. Ten kdo se zapojí a nejpřesněji odhadne můj cílový čas získá dokonce speciální dárek. Podrobnější informace a novinky naleznete v aktualitě výzvy.

Tereza

Podpořit Terezu