Otevíráme první obchod ReShare Store v Praze

Vážení příznivci a podporovatelé Armády spásy,

rádi bychom Vás informovali o tom, že včera, 7. června, byl poprvé pro veřejnost otevřen první ReShare Storebutikový obchod s použitým zbožím z Holandska. Jedná se o první a zkušební obchod v Praze v obchodním centru Velká Ohrada (Prusíkova 2577) v pražských Stodůlkách.

Návštěvnost a zájem kolemjdoucí veřejnosti byly pro nás vskutku velice překvapující. Níže si prohlédněte pár fotografií, jak to v obchodu vypadá, v tuto chvíli ještě před finálními úpravami.

Obchod můžete navštívit od pondělí do soboty, v čase 9:00-20:00 hodin.

ReShare Store patří mezi další ekonomické aktivity Armády spásy, které vytváří zisk za účelem podpory vlastních sociálních aktivit. Navíc tak Armáda spásy vytváří i nová pracovní místa pro lidi znevýhodněné na trhu práce.

Touto cestou bychom si Vás rádi dovolili pozvat na slavnostní otevření obchodu ReShare Store, které se uskuteční tuto sobotu, 11. června 2016 v 11 hodin. Pozvání přijal komisař Hans van Vliet –  územní velitel Armády spásy pro Nizozemí, Českou republiku a Slovensko a další zástupci nizozemské a české Armády spásy. V rámci programu zahraje dechová kapela Armády spásy z Nizozemí.

Sledujte naše stránky a Facebook, kde Vám budeme přinášet nejčerstvější informace o ReShare Store.

Věříme, že tento další strategický krok bude pro Armádu spásy v České republice klíčový a velmi přínosný.

Více o projektu ReShare a další fotografie z obchodu zde.

Níže: Pozvánka na slavnostní otevření v sobotu 11. 6. (Chcete-li pozvánku stáhnout, klikněte na letáček pravým tlačítkem a zvolte „Uložit obrázek jako…“)

Letacek

1

2

3