Azylový dům pro muže

Azylový dům pro muže

Poslání

Posláním Azylového domu Armády spásy v Havířově je poskytovat mužům, kteří z různých příčin přišli o bydlení, pomoc a podporu v získání odpovídajícího bydlení. V rámci této služby je poskytováno dočasné ubytování, včetně prostor pro přípravu stravy. Poskytovaná pomoc a podpora směřuje k samostatnosti uživatelů a vychází z jejich individuálních potřeb.

M: 773 770 141

Adresa: Azylový dům pro muže, Na Spojce 807/2, 736 01 Havířov-Město

Bankovní spojení: 211 515 426 /0300

Ke stažení

Ochrana osobních údajů:


Služba Armáda spásy, Azylový dům pro muže, Havířov je spolufinancována Evropskou unií, státním rozpočtem a Moravskoslezským krajem v rámci projektu „Podpora služeb sociální prevence 2022 + “.

logolinka-projektu-pssp-2_horizontalni-barevna

PROJEKTY:

Výmalba prostor azylového domu a noclehárny v Havířově

Na základě intenzivního využívání všech prostor byly stěny pokojů a společných prostor v azylovém domě a noclehárně znečištěny, poškozeny a jejich vzhled již nebyl esteticky přívětivý. V rámci realizovaného projektu proběhla výmalba všech pokojů azylového domu a pěti bytových jednotek pro celkem 39 uživatelů, dále pak společných prostor, kuchyní pro uživatele a sociálních zařízení. V prostoru noclehárny, kterou denně využívá 18 uživatelů, byla provedena výmalba pokojů uživatelů, společenské místnosti a sociálních zařízení. Díky realizaci došlo ke zvýšení hygienického a bezpečnostního standardu uživatelů a bylo zajištěno humánnější a
esteticky příjemnější prostředí pro uživatele azylového domu a noclehárny.

Projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje Z programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2023.

Zpět na Sociální služby Havířov