Noclehárna pro muže

Noclehárna pro muže

Poslání

Posláním Noclehárny Armády spásy v Havířově je poskytovat mužům bez přístřeší nocleh s jednoduchou stravou, podmínky pro hygienu a požadovanou podporu, a to vše v zájmu řešení jejich nepříznivé sociální situace.

M: 773 770 142

Adresa: Noclehárna pro muže, Na Spojce 807/2, 736 01 Havířov-Město

Bankovní spojení: 211 515 426 /0300

Ke stažení

Ochrana osobních údajů:

Činnost registrované sociální služby Noclehárna pro muže Havířov je finančně podporována z rozpočtu Statutárního města Havířov.

Službu dále podpořili:

V roce 2021 jsme získali dotaci z rozpočtu Statutárního města Havířov na pořízení matrací s omyvatelným potahem pro uživatele. Tento potah je omyvatelný, pratelný, odolný plísním a bakteriím. Dá se dezinfikovat běžnými dezinfekčními prostředky. Má snadnou údržbu. I tímto způsobem mohlo dojít ke zkvalitnění služby uživatelům.

PROJEKTY:

Výmalba prostor azylového domu a noclehárny v Havířově

Na základě intenzivního využívání všech prostor byly stěny pokojů a společných prostor v azylovém domě a noclehárně znečištěny, poškozeny a jejich vzhled již nebyl esteticky přívětivý. V rámci realizovaného projektu proběhla výmalba všech pokojů azylového domu a pěti bytových jednotek pro celkem 39 uživatelů, dále pak společných prostor, kuchyní pro uživatele a sociálních zařízení. V prostoru noclehárny, kterou denně využívá 18 uživatelů, byla provedena výmalba pokojů uživatelů, společenské místnosti a sociálních zařízení. Díky realizaci došlo ke zvýšení hygienického a bezpečnostního standardu uživatelů a bylo zajištěno humánnější a
esteticky příjemnější prostředí pro uživatele azylového domu a noclehárny.

Projekt byl finančně podpořen z rozpočtu Moravskoslezského kraje Z programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2023.

Zpět na Sociální služby Havířov