Azylový dům pro muže

Azylový dům pro muže

Azylový dům pro muže Samaritán Opava nabízí pomoc mužům, kteří se dostali do složité životní situace spojené se ztrátou bydlení. Klientům nabízíme ubytování na přechodnou dobu v azylovém domě a ve třech bytech v Opavě a pomáháme jim řešit jejich složitou životní situaci.

  • Telefon na recepci: nonstop 773 770 184, 553 712 984
  • E-mail: opava@armadaspasy.cz
  • Adresa: Nákladní 24, 746 01

Dokumenty stažení

Ochrana osobních údajů:


Služba Armáda spásy, Azylový dům pro muže Samaritán Opava je spolufinancována Evropskou unií, státním rozpočtem a Moravskoslezským krajem v rámci projektu Podpora služeb sociální prevence 2022 + “.

logolinka-projektu-pssp-2_horizontalni-barevna

 

Službu dále podpořili:

                           

Projekt s finanční podporou Moravskoslezského kraje: Pořízení rekuperace s primárním účelem zvýšení kvality služby

V rámci Programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji jsme instalovali rekuperaci – odvětrávací systém, který odvádí přebytečnou vlhkost, a tím zlepší hygienické podmínky prádelny a sušárny. Kromě přísunu čerstvého vzduchu a tím lepších podmínek pro bydlení se zamezí velkým tepelným ztrátám při běžném větrání okny a tím se šetří náklady na vytápění.

Projekt s podporou Moravskoslezského kraje: Sociální služby Samaritán v Opavě – pořízení nového vozidla

V rámci Programu na podporu zvýšení kvality sociálních služeb poskytovaných v Moravskoslezském kraji na rok 2019 jsme zakoupili auto, které bude sloužit pro zajištění provozu a dalších činností sociálních služeb Samaritán.

Zpět na CSS Samaritán-Opava